"Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить"(М.Форбс).

Інформатика уроки


Підручники:

Табличний процесор Excel

Тема. Відкривання, перегляд, збереження електронної книги. Способи навігації на аркуші і в книжці табличного процесора. Адресація в середовищзі табличного процесора. Іменовані комірки і діапазони

Конспект уроку
Презентація до уроку
Відеолекція "Робота з ЕК. Адресація в Excel"


Тема. Використання найпростіших формул. Абсолютні, відносні та мішані посилання на клітинки і діапазони клітинок. Практична робота "Використання формул в електронних таблицях".

Конспект уроку
Презентація до уроку

Додатки Excel:
завдання 1
зразок 1
зразок 2
зразок 3

Відеолекція "Формули в електронних таблицях Excel"


Тема. Призначення й використання основних математичних, статистичних, логічних функцій табличного процесора. Практична робота "Аналіз даних за допомогою функцій табличного процесора".

Конспект уроку
Презентація до уроку

Додатки Excel:
завдання 1
завдання 2
зразок 1
зразок 2 зразок 3
 
Відеолекція "Основні математичні, статичні та логічні функції табличного процесора"Інтегрований урок алгебри, економіки та інформатики у вигляді ділової гри. 
11 клас

Тема. Статистичний аналіз даних засобами MsExcel. Вибіркові характеристики: розмах вибірки, мода, медіана, середнє значення. Графічне подання інформації про вибірку.

Конспект уроку
Учнівська презентація
Учительська презентація
Буклет
Кросворд

Додатки Excel:
завдання 1
зразок 1
зразок 2
зразок 3
зразок 4ПрограмуванняВивчаємо середовище СкретчДобірка матеріалів для ознайомлення, пошуку нових ідей та роботи у середовищі виконання алгоритмів Скретч:

За матеріалами http://inf6-m.blogspot.com/2014/09/blog-post_28.html


Уроки "Середовище програмування LAZARUS"

Середовище програмування Lazarus в шкільному курсі інформатики використовується порівняно недавно. Ці уроки призначені для учнів та всіх тих, хто хоче самостійно освоїти Lazarus.


Немає коментарів:

Дописати коментар